Strakatá procházka ve Stromovce č.2

Jak vypadá procházka s jednou labradorkou a dvěma strakatýma? Ve složení Erin, Jaga a Nela tak, že z labradorky Erin visí dvě strakaté bestie Jaga s Nelou jako náušnice:-) 

 Po delší době jsme udělaly "strakaté promo" ve Stromovce - což znamená, že jsme uskutečnily společnou procházku s Hankou a Jagou a ohaře Bora tentokrát nahradila  labradorka Erin se svojí paničkou. 

Jaga s Erin, jsou to fešandy .

 Jaga s Nelou se sice na začátku pokusily dokázat si, kdo z nich má navrch, alepo okřiknutí usoudily (konečně), že jsme to my lidi (aspoň v to doufáme:-) ) Takže od zubení přešly k zdvořilé nevšímavosti, ale nejen to - postupně nejen kooperovaly při uhánění nebohé Erin, která jejich hrátky nesla velmi statečně a nakonec prohlubovaly svůj vzájemný vztah společným prohledáváním břehů a válením se na kůře.

 

 Akce.

Jaga s Nelou.

 

 Jazyky ven! Nela, Jaga a Erin.

 

 Erin po koupeli.

 

 Erin s Nelou nábožně hypnotizují Hančin rohlík.

Erin se vůbec specializovala na jídlo a nezůstala jen u rohlíkz něhož si stihla ukousnout. ALe co by se spokojila se suchým rohlíkem, když byly o kus dál u rybářů k mání obložené housky, ty popadla všechny i s pytlíkem a o kus dál si je v klidu schroupala...zatímco my jsme se po anglicku vzdalovaly. 

 Packy ve vzduchu, tradiční Nelina technika.

 

 Harmonie a odpočinek na kůře.

 

 Jaga užívající si kůrovou kůru.

Holky si užily nejen šarvátky, respektive vis na Erin, ale taky spoustu klacků, které jsou ve Stromovce ještě od lednového polomu. Vzhledem k jarnímu slunečnímu počasí (i když astronomicky vzato samozřejmě ještě jaro nebylo, ale aspoň nesněžilo, jako třeba dneska:-) ) se holky osvěžily ve slepém rameni, ale stihly i spoustu blátivých strouh, naštěstí v opačném pořadí, takže výsledné zablácení odpovídalo stavu, ve kterém jsme přišly:-)  

Procházka se moc povedla, tím spíš, že byla tříhodinová, takže splnila účel a unavila psiska. I když aspoň z osobní zkušenosti bych podotkla, že paničky taky. 

Detailní vyprávění si můžete přečíst také na stránkách Jagy.