Strakatá domácnost v srpnu

Především novinkou číslo 1 u nás je, že Nela hárá. Není to nijak převratná skutečnost, ale vzhledem k tomu, že ji očekáváme již asi 3 měsíce, rozhlašujeme tuto novinku kde můžeme:-)

 

Neliny webové stránky navíc doznaly pár příjemných změn. Rudolf po několikahodinovém úsilí zprovoznil Fotogalerii a udělal pár dalších vychytávek, abych zvládla aktualizaci stránek častěji a lépe a fotek mohlo být víc (samé superlativy).

Veď nebo buď veden - náš každodenní boj na druhém konci vodítka.

 

Kromě toho Nela zvládla a my ostatně také být 14 dní odděleně. Tj. zatímco jsme odlětěli na jih, byla Nela s mámou na chatě.

Pro Nelu to byly bezva prázdniny, ale nejsme si jisti, jestli pro mámu "dovolená", protože Nela ji plně zaměstnávala. Dělala si výlety do vesnice dírou v plotě (vlastnopackově vyrobenou). Deštivá odpoledne spolu trávily na zahradě "aby se vyběhala" (hádejte která z nich dvou:-). A jako bonus -  Nela sice netrpěla separačním syndormem, že bychom jí chyběli my s Rudolfem a své opuštění nesla vcelku v dobré náladě, ale jakékoli opuštění dalšího člena rodiny už odmítla snášet. Takže vřískala a vyla okamžitě, když se máma pokusila odejít. Hlasové projevy si neodpustila ani v šest ráno při nakládání auta před cestou na chatu. Zajímalo by mě, kolik pater z 12 dokázala vzbudit...

 

Odloučení jsme přečkali a jako obvykle vyrážíme k večeru do Stromovky vyběhat Nelu a darovat komárům krev:-(

S Nelou v akci - při nácviku "zůstaň". Jde jí to moc pěkně, pokud ji nerozptylují "vnější podněty".

Za odměnu řádění s Rudolfem.

A takto vypadá Nela, když nám postáváním u východu taktně naznačuje, že je čas jít domů a že ji to tam rozhodně nebaví.